O NAS

SMG ARCHITEKCI  jest niewielką pracownią świadczącą kompleksowe usługi z zakresu projektowania nowoczesnych i energooszczędnych domów jedno i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, usługowych i innych. Wykonujemy także projekty wnętrz.  Właścicielem biura jest absolwent kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Szczecińskiej. Po złożeniu egzaminu państwowego, uzyskawszy uprawnienia do projektowania bez ograniczeń, wpisany na listę członków Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Osobiście wykonuje projekty architektoniczne oraz nadzoruje ich budowę. Nad przebiegiem prac formalno prawnych czuwa wykwalifikowany personel, który administruje procesy uzyskania dla Państwa wymaganych zezwoleń i decyzji. 

Mimo, że jesteśmy małą firmą architektoniczną to mamy ze sobą cały wielobranżowy zespół współpracujących z nami od lat specjalistów i branżystów. Są to specjaliści różnych branż: geodeci, geolodzy i rzeczoznawcy: sanepid, ppoż, bhp oraz konstruktorzy i projektanci sieci, przyłączy i instalacji wewnętrznych: elektrycznych, sanitarnych i wentylacji mechanicznej. Wieloletnia współpraca przekłada się na profesjonalizm i terminowość. Ponieważ zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie zobowiązuje, staramy się być z naszymi klientami od projektu, aż po zakończenie budowy i wprowadzenie się do budynku. 

Przed założeniem własnej pracowni zdobyliśmy różnorodne doświadczenie przy różnego rodzaju projektach w różnej skali, od dużych obiektów komercyjnych, usługowych i mieszkaniowych, aż do małych domów jednorodzinnych i wnętrz.

W pracowni staramy się łączyć współczesne trendy i technologie ze sprawdzonymi i tradycyjnymi rozwiązaniami. Kierujemy się wiedzą i doświadczeniem, a naszym celem jest tworzenie przestrzeni dla wszystkich- zdrowych, funkcjonalnych, z naturalnym światłem.