top of page

O NAS

SMG ARCHITEKCI  jest pracownią świadczącą kompleksowe usługi z zakresu projektowania nowoczesnych i energooszczędnych domów jedno i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, usługowych i innych.

W pracowni staramy się łączyć współczesne trendy i technologie ze sprawdzonymi i tradycyjnymi rozwiązaniami. Kierujemy się wiedzą i doświadczeniem, a naszym celem jest tworzenie przyjaznych, funkcjonalnych przestrzeni.

Nad przebiegiem prac projektowych czuwają uprawnieni architekci wpisani od Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP.

Sprawy formalno prawne prowadzi wykwalifikowany personel, który administruje procesy uzyskania dla Państwa wymaganych zezwoleń i decyzji. 

Mamy ze sobą cały wielobranżowy zespół współpracujących z nami od lat specjalistów i branżystów. Są to specjaliści różnych branż: geodeci, geolodzy i rzeczoznawcy: sanepid, ppoż, bhp oraz konstruktorzy i projektanci sieci, przyłączy i instalacji wewnętrznych: elektrycznych, sanitarnych i wentylacji mechanicznej. Wieloletnia współpraca przekłada się na profesjonalizm i terminowość.

PORTFOLIO
bottom of page